ER1641-164JM
Product Overview
Part Number: ER1641-164JM
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 160UH 135MA 4.4 OHM TH
  • Message
Specifications of ER1641-164JM
Part Number ER1641-164JM Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 160UH 135MA 4.4 OHM TH Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant