ER1641-162JP
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: ER1641-162JP
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 1.6UH 755MA 140 MOHM
Datasheets:
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
Reference Price (In US Dollars)
2500 pcs
  • Message
Specifications of ER1641-162JP
Part Number ER1641-162JP Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 1.6UH 755MA 140 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant