5022R-474F
API DelevanAPI Delevan
5022R-474F Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 5022R-474F
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 470UH 143MA 17.9 OHM
Datasheets: 1.5022R-474F.pdf2.5022R-474F.pdf
  • Message
Specifications of 5022R-474F
Part Number 5022R-474F Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 470UH 143MA 17.9 OHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant