5022R-473J
API DelevanAPI Delevan
5022R-473J Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 5022R-473J
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 47UH 351MA 2.75 OHM
Datasheets: 1.5022R-473J.pdf2.5022R-473J.pdf
  • Message
Specifications of 5022R-473J
Part Number 5022R-473J Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 47UH 351MA 2.75 OHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant