5022R-473H
API DelevanAPI Delevan
5022R-473H Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 5022R-473H
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 47UH 351MA 2.75 OHM
Datasheets: 1.5022R-473H.pdf2.5022R-473H.pdf
  • Message
Specifications of 5022R-473H
Part Number 5022R-473H Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 47UH 351MA 2.75 OHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant