5022-433H
API DelevanAPI Delevan
5022-433H Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 5022-433H
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 43UH 353MA 2.7 OHM SMD
Datasheets: 1.5022-433H.pdf2.5022-433H.pdf
  • Message
Specifications of 5022-433H
Part Number 5022-433H Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 43UH 353MA 2.7 OHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Quantity Available 45306 pcs Data sheet 1.5022-433H.pdf2.5022-433H.pdf
Related Products
5022-434G
5022-434G
Manufacturers: API Delevan
Description: FIXED IND 430UH 147MA 17.1 OHM
In stock: 28674 pcs
Download: 5022-434G.pdf
RFQ
5022-434H
5022-434H
Manufacturers: API Delevan
Download: 5022-434H.pdf
RFQ
5022-471F
5022-471F
Description: FIXED IND 470NH 1.75A 120 MOHM
Download: 5022-471F.pdf
Description: FIXED IND 43UH 353MA 2.7 OHM SMD
Download: 5022-433F.pdf
Description: FIXED IND 4.3UH 390MA 2.4 OHM
Download: 5022-432H.pdf
5022-433J
5022-433J
Download: 5022-433J.pdf
Download: 5022-432G.pdf
Download: 5022-434J.pdf
Industry News
Rohm adds 10 automotive SiC mosfets
ON adds to SiC MOSFETs
APEC: TI thinks laterally to make ac-dc chip with 15mW stand-by
Sponsored Content: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyser
Semi manufacturing equipment spend expected to decline 14% this year and grow 27% next year