5022-432H
API DelevanAPI Delevan
5022-432H Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 5022-432H
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 4.3UH 390MA 2.4 OHM
Datasheets: 5022-432H.pdf
  • Message
Specifications of 5022-432H
Part Number 5022-432H Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 4.3UH 390MA 2.4 OHM Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Quantity Available 37988 pcs Data sheet 5022-432H.pdf
Related Products
5022-432F
5022-432F
Manufacturers: API Delevan
Description: FIXED IND 4.3UH 390MA 2.4 OHM
In stock: 20834 pcs
Download: 5022-432F.pdf
RFQ
5022-433G
5022-433G
Manufacturers: API Delevan
Description: FIXED IND 43UH 353MA 2.7 OHM SMD
Download: 5022-433G.pdf
RFQ
Description: FIXED IND 430NH 1.825A 110 MOHM