5022-432J
API DelevanAPI Delevan
5022-432J Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 5022-432J
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 4.3UH 390MA 2.4 OHM
Datasheets: 5022-432J.pdf
  • Message
Specifications of 5022-432J
Part Number 5022-432J Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 4.3UH 390MA 2.4 OHM Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Quantity Available 56076 pcs Data sheet 5022-432J.pdf
Related Products
5022-432F
5022-432F
Manufacturers: API Delevan
Description: FIXED IND 4.3UH 390MA 2.4 OHM
In stock: 20834 pcs
Download: 5022-432F.pdf
RFQ
5022-433J
5022-433J
Manufacturers: API Delevan
Description: FIXED IND 43UH 353MA 2.7 OHM SMD
Download: 5022-433J.pdf
RFQ
Description: FIXED IND 430NH 1.825A 110 MOHM
Download: 5022-431J.pdf
Description: FIXED IND 430UH 147MA 17.1 OHM
Download: 5022-434F.pdf
5022-431G
5022-431G
Download: 5022-431G.pdf
5022-433H
5022-433H
Download: 5022-433H.pdf
Download: 5022-432H.pdf
Download: 5022-434G.pdf
Industry News
Rohm adds 10 automotive SiC mosfets
ON adds to SiC MOSFETs
APEC: TI thinks laterally to make ac-dc chip with 15mW stand-by
Sponsored Content: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyser
Semi manufacturing equipment spend expected to decline 14% this year and grow 27% next year