5022-204J
API DelevanAPI Delevan
5022-204J Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 5022-204J
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 200UH 219MA 7.1 OHM
Datasheets: 5022-204J.pdf
  • Message
Specifications of 5022-204J
Part Number 5022-204J Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 200UH 219MA 7.1 OHM Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Quantity Available 55221 pcs Data sheet 5022-204J.pdf
Related Products
5022-203G
5022-203G
Manufacturers: API Delevan
Description: FIXED IND 20UH 372MA 2.5 OHM SMD
In stock: 29068 pcs
Download: 5022-203G.pdf
RFQ
Manufacturers: API Delevan
Description: FIXED IND 200UH 219MA 7.1 OHM
Download: 5022-204G.pdf
RFQ
5022-221H
5022-221H
Description: FIXED IND 220NH 2.58A 55 MOHM
Download: 5022-221H.pdf
5022-221F
5022-221F
Download: 5022-221F.pdf
Download: 5022-204F.pdf
Description: FIXED IND 2.2UH 620MA 950 MOHM