5022-204H
API DelevanAPI Delevan
5022-204H Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 5022-204H
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 200UH 219MA 7.1 OHM
Datasheets: 1.5022-204H.pdf2.5022-204H.pdf
  • Message
Specifications of 5022-204H
Part Number 5022-204H Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 200UH 219MA 7.1 OHM Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Quantity Available 44869 pcs Data sheet 1.5022-204H.pdf2.5022-204H.pdf
Related Products
5022-204J
5022-204J
Manufacturers: API Delevan
Description: FIXED IND 200UH 219MA 7.1 OHM
In stock: 55221 pcs
Download: 5022-204J.pdf
RFQ
5022-204F
5022-204F
Manufacturers: API Delevan
Download: 5022-204F.pdf
RFQ
5022-221H
5022-221H
Description: FIXED IND 220NH 2.58A 55 MOHM
Download: 5022-221H.pdf
Download: 5022-221F.pdf
Description: FIXED IND 20UH 372MA 2.5 OHM SMD
Download: 5022-203H.pdf
Download: 5022-221J.pdf
5022-221G
5022-221G
Download: 5022-221G.pdf
Description: FIXED IND 2.2UH 620MA 950 MOHM
Download: 5022-204G.pdf
Industry News
Rohm adds 10 automotive SiC mosfets
ON adds to SiC MOSFETs
APEC: TI thinks laterally to make ac-dc chip with 15mW stand-by
Sponsored Content: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyser
Semi manufacturing equipment spend expected to decline 14% this year and grow 27% next year