5022-203J
API DelevanAPI Delevan
5022-203J Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 5022-203J
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 20UH 372MA 2.5 OHM SMD
Datasheets: 5022-203J.pdf
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
Reference Price (In US Dollars)
800 pcs
  • Message
Specifications of 5022-203J
Part Number 5022-203J Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 20UH 372MA 2.5 OHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Quantity Available 62534 pcs Data sheet 5022-203J.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
5022-202H
5022-202H
Manufacturers: API Delevan
Description: FIXED IND 2UH 675MA 800 MOHM SMD
In stock: 39088 pcs
Download: 5022-202H.pdf
RFQ
5022-203F
5022-203F
Manufacturers: API Delevan
Description: FIXED IND 20UH 372MA 2.5 OHM SMD
Download: 5022-203F.pdf
RFQ
Description: FIXED IND 220NH 2.58A 55 MOHM
Download: 5022-221F.pdf
Description: FIXED IND 200UH 219MA 7.1 OHM
Download: 5022-204H.pdf
5022-203G
5022-203G
Download: 5022-203G.pdf
Download: 5022-202G.pdf
5022-202J
5022-202J
Download: 5022-202J.pdf
Download: 5022-204J.pdf
Industry News
Rohm adds 10 automotive SiC mosfets
ON adds to SiC MOSFETs
APEC: TI thinks laterally to make ac-dc chip with 15mW stand-by
Sponsored Content: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyser
Semi manufacturing equipment spend expected to decline 14% this year and grow 27% next year