1641R-123J
Product Overview
Part Number: 1641R-123J
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 12UH 205MA 2 OHM TH
  • Message
Specifications of 1641R-123J
Part Number 1641R-123J Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 12UH 205MA 2 OHM TH Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 87292 pcs Data sheet
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
1641R-123K
1641R-123K
Manufacturers: API Delevan
Description: FIXED IND 12UH 205MA 2 OHM TH