1641R-122J
Product Overview
Part Number: 1641R-122J
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 1.2UH 900MA 100 MOHM
  • Message
Specifications of 1641R-122J
Part Number 1641R-122J Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 1.2UH 900MA 100 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 91966 pcs Data sheet
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
1641R-121H
1641R-121H
Manufacturers: API Delevan
Description: FIXED IND 120NH 1.57A 34 MOHM TH
In stock: 71507 pcs
Download:
RFQ
1641R-105K
1641R-105K
Manufacturers: API Delevan
Description: FIXED IND 1MH 70MA 17.5 OHM TH
Download:
RFQ
1641R-121J
1641R-121J
1641R-123K
1641R-123K
Description: FIXED IND 12UH 205MA 2 OHM TH
1641R-122K
1641R-122K
Description: FIXED IND 1.2UH 900MA 100 MOHM