1641R-122H
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 1641R-122H
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 1.2UH 900MA 100 MOHM
Datasheets:
Reference Price (In US Dollars)
2500 pcs
  • Message
Specifications of 1641R-122H
Part Number 1641R-122H Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 1.2UH 900MA 100 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant