DCP4L055007JD2JSC9
Product Overview
Part Number: DCP4L055007JD2JSC9
Manufacturer/Brand: WIMA
Product description CAP FILM 50UF 5% 800VDC RAD
Datasheets: DCP4L055007JD2JSC9.pdf
  • Message
Specifications of DCP4L055007JD2JSC9
Part Number DCP4L055007JD2JSC9 Manufacturer WIMA
Description CAP FILM 50UF 5% 800VDC RAD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant