DCP4L052507HD4KSSD
WIMAWIMA
WIMA
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: DCP4L052507HD4KSSD
Manufacturer/Brand: WIMA
Product description CAP FILM 25UF 10% 800VDC RAD
Datasheets: DCP4L052507HD4KSSD.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Message
Specifications of DCP4L052507HD4KSSD
Part Number DCP4L052507HD4KSSD Manufacturer WIMA
Description CAP FILM 25UF 10% 800VDC RAD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant