Y174660R0000Q0L
Product Overview
Part Number: Y174660R0000Q0L
Manufacturer/Brand: Vishay Precision Group
Product description RES SMD 60 OHM 0.02% 0.6W J LEAD
Datasheets: Y174660R0000Q0L.pdf
Reference Price (In US Dollars)
2500 pcs
  • Message
Specifications of Y174660R0000Q0L
Part Number Y174660R0000Q0L Manufacturer Vishay Precision Group
Description RES SMD 60 OHM 0.02% 0.6W J LEAD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant