Y1746604R000Q4R
Product Overview
Part Number: Y1746604R000Q4R
Manufacturer/Brand: Vishay Precision Group
Product description RES SMD 604OHM 0.02% 0.6W J LEAD
Datasheets: Y1746604R000Q4R.pdf
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
Reference Price (In US Dollars)
500 pcs
  • Message
Specifications of Y1746604R000Q4R
Part Number Y1746604R000Q4R Manufacturer Vishay Precision Group
Description RES SMD 604OHM 0.02% 0.6W J LEAD Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant