SC010C150R/150RDQ
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SC010C150R/150RDQ
Manufacturer/Brand: Vishay Precision Group
Product description SC010C10X150R0DQ NETWORK
Datasheets: 1.SC010C150R/150RDQ.pdf2.SC010C150R/150RDQ.pdf
Stock Condition 759 pcs stock
Ship From Hong Kong
Shipment Way DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 759 pcs
Reference Price (In US Dollars)
20 pcs
  • Message
Specifications of SC010C150R/150RDQ
Part Number SC010C150R/150RDQ Manufacturer Vishay Precision Group
Description SC010C10X150R0DQ NETWORK Lead Free Status / RoHS Status
Quantity Available 759 pcs Data sheet 1.SC010C150R/150RDQ.pdf2.SC010C150R/150RDQ.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
SC01500912
SC01500912
Manufacturers: Skyworks Solutions, Inc.
Description: CAP SILICON 15PF 20% SMD
In stock: 77748 pcs
Download: SC01500912.pdf
RFQ
SC00P28-21P
SC00P28-21P
Manufacturers: Amphenol Industrial
Description: ER 37C 37#16 PIN PLUG
In stock: 4931 pcs
Download:
RFQ
Description: CAP SILICON 10PF 20% SMD
Download: SC01001518.pdf
Manufacturers: Synapse Wireless
Description: SNAP CONNECT E12 HOUSING N AMER
In stock: 398 pcs
Description: ER 13C 3#8 3#12 7#16 PIN RECP
Download: SC00P24-58P.pdf
Description: SNAP CONNECT E12 W/O HSNG N AMER
In stock: 530 pcs
In stock: 467 pcs
Download:
SC00P32-6P
SC00P32-6P
Description: ER 23C 4,8,12,16 PIN PLUG
Download: SC00P32-6P.pdf
Description: SNAP CONNECT E12 HOUSING EUROPE
In stock: 328 pcs
Industry News
Rohm adds 10 automotive SiC mosfets
ON adds to SiC MOSFETs
APEC: TI thinks laterally to make ac-dc chip with 15mW stand-by
Sponsored Content: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyser
Semi manufacturing equipment spend expected to decline 14% this year and grow 27% next year