SC012-010
Synapse WirelessSynapse Wireless
Synapse Wireless
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SC012-010
Manufacturer/Brand: Synapse Wireless
Product description SNAP CONNECT E12 HOUSING N AMER
Datasheets: SC012-010.pdf
RoHs Status Lead free / RoHS Compliant
Stock Condition 398 pcs stock
Ship From Hong Kong
Shipment Way DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 398 pcs
Reference Price (In US Dollars)
10 pcs
  • Message
Specifications of SC012-010
Part Number SC012-010 Manufacturer Synapse Wireless
Quantity Available 398 pcs Data sheet SC012-010.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
SC00P28-21P
SC00P28-21P
Manufacturers: Amphenol Industrial
Description: ER 37C 37#16 PIN PLUG
In stock: 4931 pcs
Download:
RFQ
SC01501518
SC01501518
Manufacturers: Skyworks Solutions, Inc.
Description: CAP SILICON 15PF 20% SMD
In stock: 76803 pcs
Download: SC01501518.pdf
RFQ
SC010C150R/150RDQ
SC010C150R/150RDQ
Manufacturers: Vishay Precision Group
Description: SC010C10X150R0DQ NETWORK
In stock: 759 pcs
Download: SC010C150R/150RDQ.pdf
SC00P32-6P
SC00P32-6P
Description: ER 23C 4,8,12,16 PIN PLUG
Download: SC00P32-6P.pdf
Description: CAP SILICON 10PF 20% SMD
Download: SC01000710.pdf
Manufacturers: Synapse Wireless
Description: SNAP CONNECT E12 HOUSING EUROPE
In stock: 328 pcs
In stock: 467 pcs
Download:
Description: SNAP CONNECT E12 W/O HSNG N AMER
In stock: 530 pcs
Industry News
Rohm adds 10 automotive SiC mosfets
ON adds to SiC MOSFETs
APEC: TI thinks laterally to make ac-dc chip with 15mW stand-by
Sponsored Content: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyser
Semi manufacturing equipment spend expected to decline 14% this year and grow 27% next year