WSU135-0880-R13
Triad MagneticsTriad Magnetics
WSU135-0880-R13 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: WSU135-0880-R13
Manufacturer/Brand: Triad Magnetics
Product description 100-240V WALL PLUG-IN PWR SUPPLY
Datasheets: WSU135-0880-R13.pdf
  • Message
Specifications of WSU135-0880-R13
Part Number WSU135-0880-R13 Manufacturer Triad Magnetics
Quantity Available 9504 pcs Data sheet WSU135-0880-R13.pdf
Related Products
WSU135-1330
WSU135-1330
Manufacturers: Triad Magnetics
Description: AC/DC WALL MNT ADAPTER 13.5V 18W
In stock: 7005 pcs
Download: WSU135-1330.pdf
RFQ
WSU135-0880-R
WSU135-0880-R
Manufacturers: Triad Magnetics
Description: AC/DC WALL MNT ADAPTER 13.5V 12W