WSU135-0620-R13
Triad MagneticsTriad Magnetics
WSU135-0620-R13 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: WSU135-0620-R13
Manufacturer/Brand: Triad Magnetics
Product description 100-240V WALL PLUG-IN PWR SUPPLY
Datasheets: WSU135-0620-R13.pdf
  • Message
Specifications of WSU135-0620-R13
Part Number WSU135-0620-R13 Manufacturer Triad Magnetics
Quantity Available 10560 pcs Data sheet WSU135-0620-R13.pdf
Related Products
WSU135-0880-R13
WSU135-0880-R13
Manufacturers: Triad Magnetics
Description: 100-240V WALL PLUG-IN PWR SUPPLY
In stock: 9504 pcs
Download: WSU135-0880-R13.pdf
RFQ
WSU135-0880-R
WSU135-0880-R
Manufacturers: Triad Magnetics
Description: AC/DC WALL MNT ADAPTER 13.5V 12W
Download: WSU135-0880-R.pdf
RFQ
WSU135-0620
WSU135-0620
Description: AC/DC WALL MOUNT ADPTR 13.5V 8W