BSP3-480-20KA
Thomas Research ProductsThomas Research Products
BSP3-480-20KA Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: BSP3-480-20KA
Manufacturer/Brand: Thomas Research Products
Product description SURGE PROTECTOR 480V-20KA
Datasheets: 1.BSP3-480-20KA.pdf2.BSP3-480-20KA.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Message
Specifications of BSP3-480-20KA
Part Number BSP3-480-20KA Manufacturer Thomas Research Products
Description SURGE PROTECTOR 480V-20KA Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 6048 pcs Data sheet 1.BSP3-480-20KA.pdf2.BSP3-480-20KA.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
BSP3-480
BSP3-480
Manufacturers: Thomas Research Products
Description: SURGE PROTECTOR 480V DRIVER
In stock: 7329 pcs
Download: BSP3-480.pdf
RFQ
BSP300L6327HUSA1
BSP300L6327HUSA1
Manufacturers: International Rectifier (Infineon Technologies)
Description: MOSFET N-CH 800V 190MA SOT-223