BSP3-480-20KA
BSP3-480-20KA
Manufacturers: Thomas Research Products
Description: SURGE PROTECTOR 480V-20KA
In stock: 6048 pcs
Download: BSP3-480-20KA.pdf
RFQ
BSP3-480
BSP3-480
Description: SURGE PROTECTOR 480V DRIVER
In stock: 7329 pcs
Download: BSP3-480.pdf
RFQ
BSP300H6327XUSA1
BSP300H6327XUSA1
Manufacturers: International Rectifier (Infineon Technologies)
Description: MOSFET N-CH 800V 190MA SOT-223
Download: BSP300H6327XUSA1.pdf
BSP3-277-LC
BSP3-277-LC
Description: SURGE PROTECTOR 277V DRIVER