LBR2012T2R2MV
Taiyo YudenTaiyo Yuden
LBR2012T2R2MV Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: LBR2012T2R2MV
Manufacturer/Brand: Taiyo Yuden
Product description FIXED IND 2.2UH 260MA 130 MOHM
Datasheets: 1.LBR2012T2R2MV.pdf2.LBR2012T2R2MV.pdf
Reference Price (In US Dollars)
3000 pcs
6000 pcs
  • Message
Specifications of LBR2012T2R2MV
Part Number LBR2012T2R2MV Manufacturer Taiyo Yuden
Description FIXED IND 2.2UH 260MA 130 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 1147029 pcs Data sheet 1.LBR2012T2R2MV.pdf2.LBR2012T2R2MV.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
LBR2012T4R7MV
LBR2012T4R7MV
Manufacturers: Taiyo Yuden
Description: FIXED IND 4.7UH 200MA 240 MOHM
In stock: 1114993 pcs
Download: LBR2012T4R7MV.pdf
RFQ
LBR2012T220K
LBR2012T220K
Manufacturers: Taiyo Yuden
Description: FIXED IND 22UH 100MA 1 OHM SMD
Download: LBR2012T220K.pdf
RFQ
LBR2012T2R2M
LBR2012T2R2M
Description: FIXED IND 2.2UH 260MA 130 MOHM