LBR2012T1R0M
Taiyo YudenTaiyo Yuden
LBR2012T1R0M Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: LBR2012T1R0M
Manufacturer/Brand: Taiyo Yuden
Product description FIXED IND 1UH 400MA 91 MOHM SMD
Datasheets: 1.LBR2012T1R0M.pdf2.LBR2012T1R0M.pdf
Reference Price (In US Dollars)
3000 pcs
6000 pcs
  • Message
Specifications of LBR2012T1R0M
Part Number LBR2012T1R0M Manufacturer Taiyo Yuden
Description FIXED IND 1UH 400MA 91 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant