HM15-20820LF
TT ElectronicsTT Electronics
TT Electronics
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: HM15-20820LF
Manufacturer/Brand: TT Electronics
Product description FIXED IND 820UH 750MA 2.3 OHM TH
Datasheets: HM15-20820LF.pdf
  • Message
Specifications of HM15-20820LF
Part Number HM15-20820LF Manufacturer TT Electronics
Description FIXED IND 820UH 750MA 2.3 OHM TH Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant