HM15-20680LF
TT ElectronicsTT Electronics
TT Electronics
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: HM15-20680LF
Manufacturer/Brand: TT Electronics
Product description FIXED IND 680UH 850MA 1.25 OHM
Datasheets: HM15-20680LF.pdf
  • Message
Specifications of HM15-20680LF
Part Number HM15-20680LF Manufacturer TT Electronics
Description FIXED IND 680UH 850MA 1.25 OHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant