TS10P05G D2G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
TS10P05G D2G Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: TS10P05G D2G
Manufacturer/Brand: TSC (Taiwan Semiconductor)
Product description BRIDGE RECT 1P 600V 10A TS-6P
Datasheets: TS10P05G D2G.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
15 pcs
30 pcs
105 pcs
255 pcs
510 pcs
1005 pcs
2505 pcs
  • Message
Specifications of TS10P05G D2G
Part Number TS10P05G D2G Manufacturer TSC (Taiwan Semiconductor)
Description BRIDGE RECT 1P 600V 10A TS-6P Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 74875 pcs Data sheet TS10P05G D2G.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
TS10P06G D2G
TS10P06G D2G
Manufacturers: TSC (Taiwan Semiconductor)
Description: BRIDGE RECT 1P 800V 10A TS-6P
In stock: 194603 pcs
Download: TS10P06G D2G.pdf
RFQ
TS10P05GHC2G
TS10P05GHC2G
Description: BRIDGE RECT 1P 600V 10A TS-6P
Download: TS10P05GHC2G.pdf
RFQ
TS10P04G D2G
TS10P04G D2G
Description: BRIDGE RECT 1P 400V 10A TS-6P
Download: TS10P04G D2G.pdf
TS10P05G C2G
TS10P05G C2G
Download: TS10P05G C2G.pdf
TS10P04G C2G
TS10P04G C2G
Download: TS10P04G C2G.pdf
TS10P06GHD2G
TS10P06GHD2G
Download: TS10P06GHD2G.pdf
TS10P05GHD2G
TS10P05GHD2G