TS10P05G C2G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
TS10P05G C2G Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: TS10P05G C2G
Manufacturer/Brand: TSC (Taiwan Semiconductor)
Product description BRIDGE RECT 1P 600V 10A TS-6P
Datasheets: TS10P05G C2G.pdf
Reference Price (In US Dollars)
10800 pcs
  • Message
Specifications of TS10P05G C2G
Part Number TS10P05G C2G Manufacturer TSC (Taiwan Semiconductor)
Description BRIDGE RECT 1P 600V 10A TS-6P Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 187175 pcs Data sheet TS10P05G C2G.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
TS10P05G D2G
TS10P05G D2G
Manufacturers: TSC (Taiwan Semiconductor)
Description: BRIDGE RECT 1P 600V 10A TS-6P
In stock: 74875 pcs
Download: TS10P05G D2G.pdf
RFQ
TS10P06G D2G
TS10P06G D2G
Description: BRIDGE RECT 1P 800V 10A TS-6P
Download: TS10P06G D2G.pdf
RFQ
TS10P03GHC2G
TS10P03GHC2G
Description: BRIDGE RECT 1P 200V 10A TS-6P
Download: TS10P03GHC2G.pdf
TS10P05GHC2G
TS10P05GHC2G