SM4124DT1R00
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
SM4124DT1R00 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SM4124DT1R00
Manufacturer/Brand: Stackpole Electronics, Inc.
Product description RES 1 OHM 0.5% 2W 4124
Datasheets: 1.SM4124DT1R00.pdf2.SM4124DT1R00.pdf
Reference Price (In US Dollars)
800 pcs
  • Message
Specifications of SM4124DT1R00
Part Number SM4124DT1R00 Manufacturer Stackpole Electronics, Inc.
Description RES 1 OHM 0.5% 2W 4124 Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant