SM4124DT15R6
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
SM4124DT15R6 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SM4124DT15R6
Manufacturer/Brand: Stackpole Electronics, Inc.
Product description RES 15.6 OHM 0.5% 2W 4124
Datasheets: 1.SM4124DT15R6.pdf2.SM4124DT15R6.pdf
Reference Price (In US Dollars)
800 pcs
  • Message
Specifications of SM4124DT15R6
Part Number SM4124DT15R6 Manufacturer Stackpole Electronics, Inc.
Description RES 15.6 OHM 0.5% 2W 4124 Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant