IEGHF66-1-63-30.0-01-V
Sensata Technologies, AirpaxSensata Technologies, Airpax
Sensata Technologies, Airpax
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: IEGHF66-1-63-30.0-01-V
Manufacturer/Brand: Sensata Technologies, Airpax
Product description CIR BRKR 30A 250VAC 80VDC
Datasheets: IEGHF66-1-63-30.0-01-V.pdf
Reference Price (In US Dollars)
6 pcs
  • Message
Specifications of IEGHF66-1-63-30.0-01-V
Part Number IEGHF66-1-63-30.0-01-V Manufacturer Sensata Technologies, Airpax
Description CIR BRKR 30A 250VAC 80VDC Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant