IEGHF66-1-62-20.0-A-01-V
Sensata Technologies, AirpaxSensata Technologies, Airpax
Sensata Technologies, Airpax
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: IEGHF66-1-62-20.0-A-01-V
Manufacturer/Brand: Sensata Technologies, Airpax
Product description CIR BRKR MAG-HYDR
Datasheets: IEGHF66-1-62-20.0-A-01-V.pdf
RoHs Status Lead free / RoHS Compliant
Stock Condition 745 pcs stock
Ship From Hong Kong
Shipment Way DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 745 pcs
Reference Price (In US Dollars)
3 pcs
  • Message
Specifications of IEGHF66-1-62-20.0-A-01-V
Part Number IEGHF66-1-62-20.0-A-01-V Manufacturer Sensata Technologies, Airpax
Description CIR BRKR MAG-HYDR Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 745 pcs Data sheet IEGHF66-1-62-20.0-A-01-V.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
IEGHF66-1-61-20.0-01-V
IEGHF66-1-61-20.0-01-V
Manufacturers: Sensata Technologies, Airpax
Description: CIR BRKR MAG-HYDR LEVER 20A
In stock: 944 pcs
Download: IEGHF66-1-61-20.0-01-V.pdf
RFQ
IEGHF66-1-61-50.0-A-01-V
IEGHF66-1-61-50.0-A-01-V
Description: CIR BRKR MAG-HYDR
In stock: 777 pcs
Download: IEGHF66-1-61-50.0-A-01-V.pdf
RFQ
Description: CIR BRKR MAG-HYDR LEVER
In stock: 717 pcs
Download: IEGHF62-34771-2-V.pdf
Description: CIR BRKR MAG-HYDR
In stock: 909 pcs
Download: IEGHF66-1-62-25.0-A-01-V.pdf
In stock: 672 pcs
Description: CIR BRKR 30A 250VAC 80VDC