SC5010ULTRT
SemtechSemtech
SC5010ULTRT Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SC5010ULTRT
Manufacturer/Brand: Semtech
Product description IC LED DRIVER CTRLR DIM 28MLPQ
Datasheets: SC5010ULTRT.pdf
Reference Price (In US Dollars)
3000 pcs
  • Message
Specifications of SC5010ULTRT
Part Number SC5010ULTRT Manufacturer Semtech
Description IC LED DRIVER CTRLR DIM 28MLPQ Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 62964 pcs Data sheet SC5010ULTRT.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
SC5010HULTRT
SC5010HULTRT
Manufacturers: Semtech
Description: IC LED DRIVER CTRLR DIM 28MLPQ
In stock: 83823 pcs
Download: SC5010HULTRT.pdf
RFQ
SC5012AQMLTRT
SC5012AQMLTRT
Manufacturers: Semtech
Description: 4CH, 300MA/CH, HBLED DRIVER
Download:
RFQ
SC5012QMLTRT
SC5012QMLTRT
Description: IC LED DRIVER RGLTR DIM 24QFN
Download: SC5012QMLTRT.pdf
SC5012MLTRT
SC5012MLTRT
Description: IC LED DRIVER CTRLR
Download: SC5012MLTRT.pdf
SC5022C-102
SC5022C-102
Manufacturers: Bel
Description: FIXED IND 1MH 540MA 2.01 OHM SMD
Download: SC5022C-102.pdf
SC5022C-100
SC5022C-100
Manufacturers: Bel
Description: FIXED IND 10UH 5A 40 MOHM SMD
Download: SC5022C-100.pdf
SC5022C-101
SC5022C-101
Description: FIXED IND 100UH 1.8A 207 MOHM
Download: SC5022C-101.pdf
Description: IC LED DRIVER RGLTR DIM 20QFN
Download: SC5014MLTRT.pdf
SC50
SC50
Manufacturers: FLIR
Description: SCALE HANDHELD DIGITAL
Download: SC50.pdf
SC50004450
SC50004450
Manufacturers: Skyworks Solutions, Inc.
Description: CAP SILICON 500PF 20% SMD
Download: SC50004450.pdf
SC501U
SC501U
Manufacturers: 3M
Description: CONTROLLER 5-WIRE USB RESISTIVE
Download: SC501U.pdf
SC5014AMLTRT
SC5014AMLTRT
Download: SC5014AMLTRT.pdf
Industry News
Rohm adds 10 automotive SiC mosfets
ON adds to SiC MOSFETs
APEC: TI thinks laterally to make ac-dc chip with 15mW stand-by
Sponsored Content: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyser
Semi manufacturing equipment spend expected to decline 14% this year and grow 27% next year