SC5022C-102
BelBel
Bel
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SC5022C-102
Manufacturer/Brand: Bel
Product description FIXED IND 1MH 540MA 2.01 OHM SMD
Datasheets: SC5022C-102.pdf
Reference Price (In US Dollars)
250 pcs
  • Message
Specifications of SC5022C-102
Part Number SC5022C-102 Manufacturer Bel
Description FIXED IND 1MH 540MA 2.01 OHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 130668 pcs Data sheet SC5022C-102.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
SC501U
SC501U
Manufacturers: 3M
Description: CONTROLLER 5-WIRE USB RESISTIVE
In stock: 3297 pcs
Download: SC501U.pdf
RFQ
SC5022C-151
SC5022C-151
Manufacturers: Bel
Description: FIXED IND 150UH 1.5A 293 MOHM
Download: SC5022C-151.pdf
RFQ
SC5014AMLTRT
SC5014AMLTRT
Manufacturers: Semtech
Description: IC LED DRIVER RGLTR DIM 20QFN
Download: SC5014AMLTRT.pdf
SC5022C-221
SC5022C-221
Manufacturers: Bel
Description: FIXED IND 220UH 1.2A 470 MOHM
Download: SC5022C-221.pdf
SC5022C-330
SC5022C-330
Description: FIXED IND 33UH 3.2A 75 MOHM SMD
Download: SC5022C-330.pdf
SC5022C-331
SC5022C-331
Description: FIXED IND 330UH 900MA 780 MOHM
Download: SC5022C-331.pdf
SC5022C-100
SC5022C-100
Description: FIXED IND 10UH 5A 40 MOHM SMD
Download: SC5022C-100.pdf
SC5022C-101
SC5022C-101
Description: FIXED IND 100UH 1.8A 207 MOHM
Download: SC5022C-101.pdf
SC5014MLTRT
SC5014MLTRT
Manufacturers: Semtech
Download: SC5014MLTRT.pdf
SC5022C-220
SC5022C-220
Description: FIXED IND 22UH 3.8A 59 MOHM SMD
Download: SC5022C-220.pdf
SC5022C-150
SC5022C-150
Description: FIXED IND 15UH 4A 48 MOHM SMD
Download: SC5022C-150.pdf
SC5012QMLTRT
SC5012QMLTRT
Description: IC LED DRIVER RGLTR DIM 24QFN
Download: SC5012QMLTRT.pdf
Industry News
Rohm adds 10 automotive SiC mosfets
ON adds to SiC MOSFETs
APEC: TI thinks laterally to make ac-dc chip with 15mW stand-by
Sponsored Content: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyser
Semi manufacturing equipment spend expected to decline 14% this year and grow 27% next year