MM12-60APS-ZUA
N/A
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: MM12-60APS-ZUA
Manufacturer/Brand: N/A
Product description PNP NO 3M CBL
Datasheets:
Stock Condition 885 pcs stock
Ship From Hong Kong
Shipment Way DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 885 pcs
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
  • Message
Specifications of MM12-60APS-ZUA
Part Number MM12-60APS-ZUA Manufacturer N/A
Description PNP NO 3M CBL Lead Free Status / RoHS Status
Quantity Available 885 pcs Data sheet
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
MM12-60ANS-ZCK
MM12-60ANS-ZCK
Manufacturers: N/A
Description: SEN PROX MAG NPN 60MM M12
In stock: 1106 pcs
Download:
RFQ
MM120-001164
MM120-001164
Manufacturers: Vishay Precision Group
Description: STRAIN GAUGE INSTALLATION TESTER
In stock: 49 pcs
Download: MM120-001164.pdf
RFQ
MM12-60ANO-ZU0
MM12-60ANO-ZU0
Manufacturers: N/A
Description: NPN NC M12 MAGNETIC SENS
In stock: 490 pcs
Download:
MM1102FE-R58
MM1102FE-R58
Manufacturers: Ohmite
Description: RES 11K OHM 1W 1% AXIAL