MM1102FE-R58
OhmiteOhmite
Ohmite
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: MM1102FE-R58
Manufacturer/Brand: Ohmite
Product description RES 11K OHM 1W 1% AXIAL
Datasheets: MM1102FE-R58.pdf
Reference Price (In US Dollars)
25000 pcs
  • Message
Specifications of MM1102FE-R58
Part Number MM1102FE-R58 Manufacturer Ohmite
Description RES 11K OHM 1W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant