400HXC330MEFCSN30X45
RubyconRubycon
400HXC330MEFCSN30X45 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 400HXC330MEFCSN30X45
Manufacturer/Brand: Rubycon
Product description CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP
Datasheets: 1.400HXC330MEFCSN30X45.pdf2.400HXC330MEFCSN30X45.pdf
Reference Price (In US Dollars)
100 pcs
  • Message
Specifications of 400HXC330MEFCSN30X45
Part Number 400HXC330MEFCSN30X45 Manufacturer Rubycon
Description CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant