PCS-0R001D1
RiedonRiedon
PCS-0R001D1 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: PCS-0R001D1
Manufacturer/Brand: Riedon
Product description RES 0.001 OHM 40W 0.5% RADIAL
Datasheets: PCS-0R001D1.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Message
Specifications of PCS-0R001D1
Part Number PCS-0R001D1 Manufacturer Riedon
Description RES 0.001 OHM 40W 0.5% RADIAL Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 3638 pcs Data sheet PCS-0R001D1.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
PCS-0R1D1
PCS-0R1D1
Manufacturers: Riedon
Description: RES 0.1 OHM 40W 0.5% RADIAL