EB-PS-AC48-120
Red Lion ControlsRed Lion Controls
Red Lion Controls
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: EB-PS-AC48-120
Manufacturer/Brand: Red Lion Controls
Product description AC/DC CONVERTER 48V 120W
Datasheets: EB-PS-AC48-120.pdf
RoHs Status Lead free / RoHS Compliant
Stock Condition 543 pcs stock
Ship From Hong Kong
Shipment Way DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 543 pcs
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
  • Message
Specifications of EB-PS-AC48-120
Part Number EB-PS-AC48-120 Manufacturer Red Lion Controls
Description AC/DC CONVERTER 48V 120W Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 543 pcs Data sheet EB-PS-AC48-120.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
EB-MIX24882-D
EB-MIX24882-D
Manufacturers: Red Lion Controls
Description: ETRAK2 MIX POE CA W/2AOS
In stock: 95 pcs
Download: EB-MIX24882-D.pdf
RFQ
EB-PS-AC48-75
EB-PS-AC48-75
Description: AC/DC CONVERTER 48V 75W