2100-632-AL
RAFRAF
2100-632-AL Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 2100-632-AL
Manufacturer/Brand: RAF
Product description HEX STANDOFF #6-32 ALUMINUM 1/4"
Datasheets: 1.2100-632-AL.pdf2.2100-632-AL.pdf
RoHs Status Contains lead / RoHS Compliant
  • Message
Specifications of 2100-632-AL
Part Number 2100-632-AL Manufacturer RAF
Quantity Available 433964 pcs Data sheet 1.2100-632-AL.pdf2.2100-632-AL.pdf
Related Products
2100-8
Manufacturers: Klein Tools
Description: CUTTER SHEARS TPRD CROSS 6.3"
In stock: 2430 pcs
Download: 2100-8.pdf
RFQ
2100-440-N
2100-440-N
Manufacturers: RAF
Description: HEX STANDOFF #4-40 NYLON 1/4"
Download: 2100-440-N.pdf
RFQ
2100-440-AL
2100-440-AL
Manufacturers: RAF
Description: HEX STANDOFF #4-40 ALUMINUM 1/4"
Download: 2100-440-AL.pdf
2100-632-AL-7
2100-632-AL-7
Description: HEX STANDOFF #6-32 ALUMINUM 1/4"
Download: 2100-632-AL-7.pdf
2100-6310-9UA-1902
2100-6310-9UA-1902
Manufacturers: 3M
Description: 10X10 GRID ZIP SOCKET
Download:
Download: 2100-632-SS.pdf
2100-440-AL-7
2100-440-AL-7
Download: 2100-440-AL-7.pdf
Description: HEX STANDOFF #4-40 SS 1/4"
Download: 2100-440-SS.pdf
Manufacturers: 3M
Description: CONN SOCKET PQFP 100POS TIN-LEAD
Download: 2100-7243-00-1807.pdf
Description: HEX STANDOFF #8-32 ALUMINUM 1/4"
Download: 2100-832-AL.pdf
2100-7
Manufacturers: Klein Tools
Description: CUTTER SHEARS TPRD CROSS 5.25"
Description: SHEARS W/FILE AND SCRAPER
ON adds to SiC MOSFETs
APEC: TI thinks laterally to make ac-dc chip with 15mW stand-by
Sponsored Content: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyser
Semi manufacturing equipment spend expected to decline 14% this year and grow 27% next year