P0751.103T
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
P0751.103T Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: P0751.103T
Manufacturer/Brand: Pulse Electronics Corporation
Product description FIXED IND 10UH 3.8A 50 MOHM SMD
Datasheets: P0751.103T.pdf
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
  • Message
Specifications of P0751.103T
Part Number P0751.103T Manufacturer Pulse Electronics Corporation
Description FIXED IND 10UH 3.8A 50 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant