C180MX500
Powerex, Inc.Powerex, Inc.
Powerex, Inc.
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: C180MX500
Manufacturer/Brand: Powerex, Inc.
Product description THYRISTOR STUD 600V 190A TO-93
Datasheets: C180MX500.pdf
Reference Price (In US Dollars)
30 pcs
  • Message
Specifications of C180MX500
Part Number C180MX500 Manufacturer Powerex, Inc.
Description THYRISTOR STUD 600V 190A TO-93 Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 1351 pcs Data sheet C180MX500.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
C180E
C180E
Manufacturers: Powerex, Inc.
Description: THYRISTOR STUD 500V 150A TO-93
In stock: 1477 pcs
Download: C180E.pdf
RFQ
C180D
C180D
Manufacturers: Powerex, Inc.
Description: THYRISTOR STUD 400V 150A TO-93
Download: C180D.pdf
RFQ
C180N
C180N
Description: THYRISTOR STUD 800V 150A TO-93
Download: C180N.pdf
C180PC
C180PC
Description: THYRISTOR STUD 1300V 150A TO-93