ECO-S2EB471DA
PanasonicPanasonic
ECO-S2EB471DA Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: ECO-S2EB471DA
Manufacturer/Brand: Panasonic
Product description CAP ALUM 470UF 20% 250V SNAP
Datasheets: ECO-S2EB471DA.pdf
  • Message
Specifications of ECO-S2EB471DA
Part Number ECO-S2EB471DA Manufacturer Panasonic
Description CAP ALUM 470UF 20% 250V SNAP Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant