ECO-S2EB471BA
PanasonicPanasonic
ECO-S2EB471BA Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: ECO-S2EB471BA
Manufacturer/Brand: Panasonic
Product description CAP ALUM 470UF 20% 250V SNAP
Datasheets: ECO-S2EB471BA.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Message
Specifications of ECO-S2EB471BA
Part Number ECO-S2EB471BA Manufacturer Panasonic
Description CAP ALUM 470UF 20% 250V SNAP Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant