G7L-2A-TUB-J-CB-DC48
OmronOmron
G7L-2A-TUB-J-CB-DC48 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: G7L-2A-TUB-J-CB-DC48
Manufacturer/Brand: Omron
Product description RELAY GEN PURPOSE DPST 25A 48V
Datasheets: G7L-2A-TUB-J-CB-DC48.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Message
Specifications of G7L-2A-TUB-J-CB-DC48
Part Number G7L-2A-TUB-J-CB-DC48 Manufacturer Omron
Description RELAY GEN PURPOSE DPST 25A 48V Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 7740 pcs Data sheet G7L-2A-TUB-J-CB-DC48.pdf
Related Products
G7L-2A-TUBJ DC24
G7L-2A-TUBJ DC24
Manufacturers: Omron
Description: RELAY GEN PURPOSE DPST 25A 24V