G7L-2A-TUB-J-CB-DC100
OmronOmron
Omron
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: G7L-2A-TUB-J-CB-DC100
Manufacturer/Brand: Omron
Product description RELAY GEN PURPOSE DPST 25A 100V
Datasheets: G7L-2A-TUB-J-CB-DC100.pdf
  • Message
Specifications of G7L-2A-TUB-J-CB-DC100
Part Number G7L-2A-TUB-J-CB-DC100 Manufacturer Omron
Description RELAY GEN PURPOSE DPST 25A 100V Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 4277 pcs Data sheet G7L-2A-TUB-J-CB-DC100.pdf
Related Products
G7L-2A-TUB-J-CB-AC50
G7L-2A-TUB-J-CB-AC50
Manufacturers: Omron
Description: RELAY GEN PURPOSE DPST 25A 50V
In stock: 9753 pcs
Download: G7L-2A-TUB-J-CB-AC50.pdf
RFQ
G7L-2A-TUBJ DC24
G7L-2A-TUBJ DC24
Manufacturers: Omron
Description: RELAY GEN PURPOSE DPST 25A 24V