G6D-1A-ASIDC21
OmronOmron
G6D-1A-ASIDC21 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: G6D-1A-ASIDC21
Manufacturer/Brand: Omron
Product description RELAY GEN PURPOSE SPST 5A 21V
Datasheets: G6D-1A-ASIDC21.pdf
Reference Price (In US Dollars)
500 pcs
  • Message
Specifications of G6D-1A-ASIDC21
Part Number G6D-1A-ASIDC21 Manufacturer Omron
Description RELAY GEN PURPOSE SPST 5A 21V Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 21134 pcs Data sheet G6D-1A-ASIDC21.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
G6D-1A-ASI DC5
G6D-1A-ASI DC5
Manufacturers: Omron
Description: RELAY GENERAL PURPOSE SPST 5A 5V
In stock: 12828 pcs
Download: G6D-1A-ASI DC5.pdf
RFQ
G6D-1A-ASI DC6
G6D-1A-ASI DC6
Manufacturers: Omron
Description: RELAY GENERAL PURPOSE SPST 5A 6V
Download: G6D-1A-ASI DC6.pdf
RFQ
G6D-4B DC24
G6D-4B DC24
Description: RELAY GEN PURP SPST X 4 3A 24V