WHA2R0FET
OhmiteOhmite
Ohmite
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: WHA2R0FET
Manufacturer/Brand: Ohmite
Product description RES 2 OHM 1/2W 1% AXIAL
Datasheets: WHA2R0FET.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1000 pcs
  • Message
Specifications of WHA2R0FET
Part Number WHA2R0FET Manufacturer Ohmite
Description RES 2 OHM 1/2W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 219262 pcs Data sheet WHA2R0FET.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
WHA330FE
WHA330FE
Manufacturers: Ohmite
Description: RES 330 OHM 1/2W 1% AXIAL
In stock: 69638 pcs
Download: WHA330FE.pdf
RFQ
WHA2R0FE
WHA2R0FE
Manufacturers: Ohmite
Description: RES 2 OHM 1/2W 1% AXIAL